21.06.2022

НУШ: перехід на наступний рівень.
Естафету прийнято

Ціннісні орієнтири НУШ вимагають нових підходів до організації освітнього процесу та оцінювання навчальних досягнень учнів. 21 червня 2022 року Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено марафон «Стартує НУШ в основній школі», в якому взяли участь керівники, педагоги ЗЗСО та працівники Центрів ПРПП.


Освітянська спільнота Кам’янець-Подільської територіальної громади активно долучилася до презентації власних напрацювань. Учасники інноваційного освітнього проєкту Всеукраїнського рівня «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти» Оксана Токар (директор НВК №3), Лариса Рябокляч, Тетяна Ніколаєва, Ірина Орлянська, Вадим Горун (вчителі НВК №3) поділились досвідом реалізації пілотного проєкту. Світлана Лівіцька та Анжела Новікова, консультанти Центру, акцентували увагу на трансформації освітнього процесу з позицій компетентнісного підходу та актуальності проблеми професійного розвитку педагога Нової української школи.


Учасники марафону відслідковували переваги Нової української школи, розуміючи, що основою змін є дитиноцентрична освіта, і завдання вчителя – створити умови для розвитку кожної дитини. Як це робитиме конкретний учитель, залежить від фахової майстерності, креативності, компетентності педагога. Тож, сьогодні зусилля наших освітніх установ спрямовуються на зорієнтованість учителів на нові підходи, методи, технології, опанування нестандартними шляхами вирішення освітніх питань.