ЗМІСТ КУРСУ

15 модулів
15 відео занять
+практичні завдання
+додаткові матеріали

Особливості навчання

НАДАЄМО ПРАКТИЧНІ ЗНАННЯ
Щоб закріпити матеріал лекцій, ми розробили спеціальні практичні завдання.
Підтримуємо кожного
Викладач курсу дасть фідбек та особисто відповість на всі питання, які виникнуть протягом курсу. А наша команда допоможе в процесі навчання.
Будуємо нетворкінг
Ви отримаєте доступ до закритого google classroom, де зможете обмінюватися досвідом та просто обговорювати онлайн-завдання.


ОНЛАЙН-заняття

Plickers

Plickers - це зручна програма для блискавичної оцінки знань студентів прямо на уроці. Провести опитування цілого класу можна за півхвилини.

ОКСАНЮК А.М.

Google Sites

Google sites - спрощений безкоштовний хостинг на базі вікі-рушія. Може використовуватися як частина Google Apps. Дозволяє за допомогою технології wiki зробити інформацію доступною для людей, які потребують її швидкої подачі.

ЛІВІЦЬКА С.В.

Jamboard

Jamboard - це цифрова інтерактивна дошка, розроблена Google для роботи з Google Workspace, раніше відомою як G Suite.

НІКОЛАЙЧУК Н.Є.

Genially

Genially – один інструмент для створення всіх видів дидактичних ресурсів, презентацій, ігор, інтерактивних зображень, карт, ілюстрованих процесів, резюме тощо.

ЧОРНЕНЬКИЙ О.В.

Prezi

Prezi — це хмарне презентаційне програмне забезпечення, розроблене на початку 2009 року. Сервіс використовує масштабований інтерфейс користувача, котрий дозволяє оперувати даними у 2.5D та Parallaxі.

ОСАДЧУК Л.О.

Mentimeter

Mentimeter - шведська компанія зі Стокгольма, яка розробляє та підтримує однойменний додаток, який використовується для створення презентацій із зворотним зв’язком у реальному часі.

КУЧЕРЯВА Ж.М.

Quizizz

Quizizz - гейміфіковання платформи для залучення студентів. Програмне забезпечення використовується у класі, групових завданнях, передтестовому огляді, формувальних оцінках та поп-вікторинах.

НОВІКОВА А.Г.

Canva

Canva - платформа графічного дизайну, яка дозволяє користувачам створювати графіку, презентації, афіші та інший візуальний контент для соціальних мереж.

ЧОРНЕНЬКИЙ О.В.

Wordwall

Wordwall - простий спосіб створення власних навчальних ресурсів.

НІКОЛАЙЧУК Н.Є.

Beautiful.ai
Google Slides

Beautiful.ai - не відкривай PowerPoin. Я буквально зняв його з панелі завдань у нижній частині комп’ютера, тому що мені не потрібно його відкривати.

ЛІВІЦЬКА С.В.

Miro

Miro - спільна робота, нотатки, нескінченне цифрове полотно, малювання, голосування та інше.

ОКСАНЮК А.М.

Pixlr

Pixlr -це хмарний набір інструментів і утиліт для редагування зображень, включаючи ряд фоторедакторів і сервіс обміну фотографіями.

ОСАДЧУК Л.О.

Blendspace

Blendspace - інструмент для створення інтерактивних дидактичних одиниць.

КУЧЕРЯВА Ж.М.

GoFormative

GoFormative - підвищення ефективності, покращення залучення студентів та використання можливостей даних у реальному часі. Трансформуйте уроки, оцінки тощо.

НОВІКОВА А.Г

Online Test Pad

Online Test Pad - онлайн тести, опитування, кросворди. Онлайн конструктор тестів, опитувань, кросвордів. Віджети для вашого сайту.

ЧОРНЕНЬКИЙ О.В.