2.0 ІНФОРМАЦІЙНО-ЦИФРОВА
КОМПЕТЕНТНІСТЬ СУЧАСНОГО ПЕДАГОГА:
ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ

З 17 січня по 13 травня 2022 на базі ЦПРПП Кам'янець-Подільської міської ради працює онлайн-школа «Інформаційно-цифрова компетентність сучасного педагога: від теорії до практики»

Google Sites

Google sites - спрощений безкоштовний хостинг на базі вікі-рушія. Може використовуватися як частина Google Apps. Дозволяє за допомогою технології wiki зробити інформацію доступною для людей, які потребують її швидкої подачі.

ЛІВІЦЬКА С.В.

Plickers

Plickers - це зручна програма для блискавичної оцінки знань студентів прямо на уроці. Провести опитування цілого класу можна за півхвилини.

ОКСАНЮК А.М.

Jamboard

Jamboard - це цифрова інтерактивна дошка, розроблена Google для роботи з Google Workspace, раніше відомою як G Suite.

НІКОЛАЙЧУК Н.Є.

Genially

Genially – один інструмент для створення всіх видів дидактичних ресурсів, презентацій, ігор, інтерактивних зображень, карт, ілюстрованих процесів, резюме тощо.

ЧОРНЕНЬКИЙ О.В.

Prezi

Prezi — це хмарне презентаційне програмне забезпечення, розроблене на початку 2009 року. Сервіс використовує масштабований інтерфейс користувача, котрий дозволяє оперувати даними у 2.5D та Parallaxі.

ОСАДЧУК Л.О.

Mentimeter

Mentimeter - шведська компанія зі Стокгольма, яка розробляє та підтримує однойменний додаток, який використовується для створення презентацій із зворотним зв’язком у реальному часі.

КУЧЕРЯВА Ж.М.

Quizizz

Quizizz - гейміфіковання платформи для залучення студентів. Програмне забезпечення використовується у класі, групових завданнях, передтестовому огляді, формувальних оцінках та поп-вікторинах.

НОВІКОВА А.Г.

Canva

Canva - платформа графічного дизайну, яка дозволяє користувачам створювати графіку, презентації, афіші та інший візуальний контент для соціальних мереж.

ЧОРНЕНЬКИЙ О.В.

Wordwall

Wordwall - простий спосіб створення власних навчальних ресурсів.

НІКОЛАЙЧУК Н.Є.

Beautiful.ai
Google Slides

Beautiful.ai - не відкривай PowerPoin. Я буквально зняв його з панелі завдань у нижній частині комп’ютера, тому що мені не потрібно його відкривати.

ЛІВІЦЬКА С.В.

Miro

Miro - спільна робота, нотатки, нескінченне цифрове полотно, малювання, голосування та інше.

ОКСАНЮК А.М.

Pixlr

Pixlr -це хмарний набір інструментів і утиліт для редагування зображень, включаючи ряд фоторедакторів і сервіс обміну фотографіями.

ОСАДЧУК Л.О.

Blendspace

Blendspace - інструмент для створення інтерактивних дидактичних одиниць.

КУЧЕРЯВА Ж.М.

GoFormative

GoFormative - підвищення ефективності, покращення залучення студентів та використання можливостей даних у реальному часі. Трансформуйте уроки, оцінки тощо.

НОВІКОВА А.Г

Online Test Pad

Online Test Pad - онлайн тести, опитування, кросворди. Онлайн конструктор тестів, опитувань, кросвордів. Віджети для вашого сайту.

ЧОРНЕНЬКИЙ О.В.


1.1 ІНФОРМАЦІЙНО-ЦИФРОВА
КОМПЕТЕНТНІСТЬ СУЧАСНОГО ПЕДАГОГА:
ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ

З 06 вересня по 17 грудня 2021 на базі ЦПРПП Кам'янець-Подільської міської ради працювала онлайн-школа «Інформаційно-цифрова компетентність сучасного педагога: від теорії до практики»

1.0 ІНФОРМАЦІЙНО-ЦИФРОВА
КОМПЕТЕНТНІСТЬ СУЧАСНОГО ПЕДАГОГА:
ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ

З 05 квітня по 27 травня 2021 на базі ЦПРПП Кам'янець-Подільської міської ради працювала онлайн-школа «Інформаційно-цифрова компетентність сучасного педагога: від теорії до практики»

Медіаграмотність педагога як вимога часу
Ми розглянемо: Що таке медіаграмотність. Що таке фейки та як їх розпізнавати. Журналістські стандарти. Факти, судження та пропаганда. Тролі та боти: як розпізнавати. Види кібербулінгу та дії у закладах освіти щодо його запобігання. Огляд ресурсів з медіаграмотності

Організація дистанційного навчання засобами Google Classroom

GOOGLE CLASSROOM - безкоштовний вебсервіс, створений Google для навчальних закладів з метою спрощення створення, поширення і класифікації завдань безпаперовим шляхом

Створення тестів для поточного або тематичного контролю за допомогою Google Forms

Google Forms — програмне забезпечення для адміністрування опитування, що входить до складу безкоштовного веб-пакету Google Docs Editors, пропонованого Google

Створення інтерактивних листів на ресурсі Wizer.me

Wizer.me - це конструктор робочих аркушів, які можуть готувати вчителі для своїх учнів

Створення інтерактивних вправ на ресурсі LearningApps.org

LearningApps.org – онлайновий сервіс, який дозволяє створювати інтерактивні вправи. Він є конструктором для розробки різноманітних завдань з різних предметних галузей для використанням і на заняттях, і самостійно

Використання ресурсу linoit.com

Linoit.com - віртуальна дошка для навчальних матеріалів та фідбеку

Створення навчальної гри на ресурсі Kahoot

Kahoot! - це платформа-конструктор, на якій можна швидко створити навчальну гру за допомогою готових шаблонів та надіслати цю гру учням

Створення відео та розміщення його на власному Youtube каналі

YouTube - популярний відеохостинг, що надає послуги розміщення відеоматеріалів

Створення ментальної карти на ресурсі Coggle.it

Coggle - безкоштовний веб-додаток для відображення інтелекту . Coggle створює ієрархічно структуровані документи, як дерево гілля. Це взаємодіє з іншими спільними редакторами, як-от Документи Google, які надають або лінійний (текстовий документ), або табличний (таблицю) формат документів

Перевірка текстів за допомогою Online Corrector.

Перевірка текстів за допомогою Online Corrector

Створення інфографіки на онлайн-ресурсі Easel.ly

Easel.ly - сервіс для створення онлайн-інфографіки. Платформа є унікальною, простою в користуванні, має значну підтримку шаблонів із доступними візуальними ефектами

Створення інтерактивних зображень, карт, інфографіки, відеозаписів на онлайн-ресурсі Thinglink.com

Thinglink - онлайн-сервіс, який дозволяє наносити на зображення інтерактивні мітки (текст, посилання на інші ресурси, зображення, відео). Використовується для створення дидактичних матеріалів

Створення інтерактивних робочих аркушів на платформі Classkick

Сlasskick - сервіс дозволяє створювати інтерактивні робочі аркуші, які можна використовувати під час дистанційного навчання, домашньої роботи, роботи в класі на інтерактивній дошці

Створення презентації на платформі Flip PDF

Flip PDF пропонує швидкий і легкий спосіб конвертувати звичайні PDF файли в приголомшливі буклети з ефектом перегортання сторінок і дивовижним звуком! Тільки уявіть, тепер ви зможете створювати цифрові журнали і каталоги, схожі на справжні книги, без спеціальних знань програмування!

Використання сервісу Padlet під час дистанційного навчання

Padlet - мультимедійний ресурс для створення, спільного редагування та зберігання інформації