ОНЛАЙН-ГРУПА №1


Січень-Квітень 2022 року

ПРОВЕДЕННЯ
ОНЛАЙН-УРОКІВ

Початок о 15:30

Онлайн-школа в основі якої — практичні інструменти для вчителів в умовах змішаного та дистанційного навчання, а також застосування технологій дистанційного навчання в умовах карантину.


ПРОВЕДЕННЯ ОНЛАЙН-УРОКІВ

6
Онлайн-урок
КУЧЕРЯВА Ж.М.
Створення онлайн-презентації на платформі Mentimeter
24.02
11
Онлайн-урок
ОКСАНЮК А.М.
Онлайн дошка Miro – інструмент взаємодії педагога та здобувачів освіти
14.04
12
Онлайн-урок
ОСАДЧУК Л.О.
Графічний редактор Pixlr. Створення та редагування зображень
21.04
13
Онлайн-урок
КУЧЕРЯВА Ж.М.
Створення електронного супроводу уроку, заняття або дистанційного курсу на платформі Blendspace
28.04
15
Онлайн-урок
ЧОРНЕНЬКИЙ О.В.
Online Test Pad – онлайн тести, опитування, кросворди
12.05

УЧАСНИКИ ОНЛАЙН-ГРУПИ

1.Барановський Володимир Іванович ЗОШ №12 ВЧИТЕЛЬ ЗАХИСТУ УКРАЇНИ
2.Бєлко Олена Михайлівна Спеціальна школа ВЧИТЕЛЬ ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН
3.Бобровська Інна Миколаївна Ходоровецький ліцей ВЧИТЕЛЬ ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦИПЛІН
4.Богуцька Альона Леонідівна ЗОШ №16 АСИСТЕНТ ВЧИТЕЛЯ
5.Брушневська Анна Василівна ЗОШ №6 СОЦІАЛЬНИЙ ПЕДАГОГ
6.Бурченя Олександр Миколайович Ходоровецький ліцей ВЧИТЕЛЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
7.Везнюк Вадим Володимирович НВК №9 ВЧИТЕЛЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
8.Вітка Ірина Миколаївна Ходоровецький ліцей ВЧИТЕЛЬ ІНФОРМАТИКИ
9.Гав‘юк Аліна Олександрівна НВК №14 ВЧИТЕЛЬ СУСПІЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН
10.Гайдамашко Олександр Сергійович ЗОШ №12 ВЧИТЕЛЬ СУСПІЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН
11.Гафич Ростислав Анатолійович ЗОШ №7 ВЧИТЕЛЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
12.Герасимова Альона Геннадіївна НВК №13 АСИСТЕНТ ВЧИТЕЛЯ
13.Гнатюк Олег Петрович Довжоцький ліцей АСИСТЕНТ ВЧИТЕЛЯ
14.Гула Зоя Олександрівна Ходоровецький ліцей ЗАСТУПНИК КЕРІВНИКА ЗАКЛАДУ ОСВІТИ
15.Гуменюк Ірина Богданівна Ходоровецький ліцей ВЧИТЕЛЬ ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН
16.Динич Артур Юрійович ЗОШ №6 КОРЕКЦІЙНИЙ ПЕДАГОГ
17.Дудко Тетяна Дмитрівна ЗОШ №7 ВЧИТЕЛЬ ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН
18.Желізник Наталія Анатоліївна Колибаївська гімназія ВЧИТЕЛЬ СУСПІЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН
19.Ільницький Олександр Федорович ЗОШ №17 ВЧИТЕЛЬ ІНФОРМАТИКИ
20.Казіміров Дмитро Вікторович ЗОШ №7 ВЧИТЕЛЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
21.Кирик Ірина Євгенівна ЗОШ №6 ЗАСТУПНИК КЕРІВНИКА ЗАКЛАДУ ОСВІТИ
22.Королюк Леся Миколаївна НВК №9 ВЧИТЕЛЬ СУСПІЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН
23.Коротнюк Олена Олександрівна Ліцей «Славутинка» ВЧИТЕЛЬ ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН
24.Кузема Альона Леонідівна ліцей Хмельницької області КЕРІВНИК ЗАКЛАДУ ОСВІТИ
25.Кузняк Олена Вікторівна Ходоровецький ліцей ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
26.Лемні Леся Броніславівна ЗОШ №16 ВЧИТЕЛЬ ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН
27.Ломова Лілія Василівна Ходоровецький ліцей ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
28.Мадич Жанна Володимирівна Лісковецька гімназія ВЧИТЕЛЬ ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН
29.Маланчук Катерина Андріївна НВК №13 ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
30.Меркур'єва Альбіна Феліксівна НВК №13 ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
31.Морозюк Ірина Вячеславівна ЗОШ №17 ЗАСТУПНИК КЕРІВНИКА ЗАКЛАДУ ОСВІТИ
32.Норкіна Ольга Михайлівна Ходоровецький ліцей ВЧИТЕЛЬ ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦИПЛІН
33.Плющ Юлія Анатоліївна Спеціальна школа ПЕДАГОГ ЗЗСО ТА ЗДО, ЩО ПРАЦЮЄ З ДІТЬМИ З ООП
34.Попова Ольга Валентинівна Спеціальна школа ВЧИТЕЛЬ ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН
35.Проданчук Тетяна Станіславівна Ходоровецький ліцей ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
36.Прокоф'єва Світлана Василівна НВК №3 АСИСТЕНТ ВЧИТЕЛЯ
37.Ратовська Маріанна Анатоліївна Спеціальна школа ВЧИТЕЛЬ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН
38.Рибалкіна Тетяна Вікторівна ЗОШ №10 ВЧИТЕЛЬ ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦИПЛІН
39.Рудик Олег Анатолійович ліцей Хмельницької області ВЧИТЕЛЬ ЗАХИСТУ УКРАЇНИ
40.Сірацька Наталія Сергіївна ЗОШ №6 ВЧИТЕЛЬ ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН
41.Сотнікова Тетяна Валеріївна Спеціальна школа ВЧИТЕЛЬ ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН
42.Стасюк Галина Валентинівна Довжоцький ліцей ПЕДАГОГ-ОРГАНІЗАТОР
43.Сукманюк Тетяна Василівна ЗОШ №6 ПРАЦІВНИК ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ
44.Тихонова Наталія Іванівна ЗОШ №6 ЗАСТУПНИК КЕРІВНИКА ЗАКЛАДУ ОСВІТИ
45.Тишинська Ірина Володимирівна Ходоровецький ліцей ВЧИТЕЛЬ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН
46.Ткачук Оксана Анатоліївна Колибаївська гімназія ВЧИТЕЛЬ-ЛОГОПЕД
47.Туранська Тетяна Миколаївна ЗОШ №7 ВЧИТЕЛЬ ІНФОРМАТИКИ
48.Тюпа Ольга Миколаївна ЗОШ №16 ВЧИТЕЛЬ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН
49.Хитрук Ірина В'ячеславівна НВК №13 ВЧИТЕЛЬ ІНФОРМАТИКИ
50.Худик Анастасія Володимирівна Ходоровецький ліцей ПЕДАГОГ-ОРГАНІЗАТОР
51.Чорненька Олена Петрівна Ходоровецький ліцей ВЧИТЕЛЬ ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН
52.Шиманський Ігор станіславович ЗОШ №7 ВЧИТЕЛЬ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ, ТЕХНОЛОГІЙ
53.Шиндер Людмила Анатоліївна ЗОШ №10 ВЧИТЕЛЬ ІНФОРМАТИКИ