ТРАЄКТОРІЯ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ

ПРОФЕСІЙНІ СПІЛЬНОТИ

Нормативно-правова база

КОНКУРСИ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ


Всеукраїнський конкурс “Шкільна бібліотека”

Конкурс проводиться Мiнiстерством освіти i науки України, Інститутом модернізації змісту освіти спільно з Міністерством культури України, Державною науково-педагогічною бібліотекою України імені В. О. Сухомлинського Національної академії педагогічних наук України.

Мета – залучення дітей до читання, підтримки і вдосконалення діяльності бібліотек закладів загальної середньої та позашкільної освіти, піднесення ролі бібліотекаря в суспільстві та підвищення престижу бібліотечної професії.

Всеукраїнський конкурс фахової майстерності природничого напрямку «Геліантус-учитель»-2021

Для вчителів фізики, хімії, біології, географії, природознавства, екології, основ здоров’я та початкових класів.

Метою цього конкурсу є розширення обріїв фахової підготовки вчителів-україністів, можливість побачити себе у широкому професійному колі. Участь у цьому конкурсі та подальше його обговорення сприятиме створенню неформального простору для фахового спілкування вчителів української мови, літератури, українознавства, початкових класів.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Конкурс НЕ має на меті перевіряти професійну придатність, а пропонується лише для підвищення власної кваліфікації вчителів і надання додаткового інструменту для внутрішнього контролю.

Всеукраїнський конкурс фахової майстерності
для вчителів-україністів «Соняшник-учитель»-2021

Метою цього конкурсу є розширення обріїв фахової підготовки вчителів-україністів, можливість побачити себе в широкому професійному колі. Участь у цьому конкурсі та подальше його обговорення сприятимуть створенню неформального простору для фахового спілкування вчителів української мови, літератури, українознавства, початкових класів.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Конкурс НЕ має на меті перевіряти професійну придатність, а пропонується лише для підвищення власної кваліфікації вчителів і надання додаткового інструмента для внутрішнього контролю.

Всеукраїнський Інтернет-конкурс «Учитель року»
за версією науково-популярного природничого журналу „КОЛОСОК”

Конкурс проводиться з метою підтримки ініціативних і талановитих педагогів природничих предметів та початкової школи, розвитку їхнього творчого потенціалу.

Основними завданнями Конкурсу є пошук талановитих учителів, які володіють предметом та бажають вдосконалювати свою фахову майстерність.

Всеукраїнський конкурс майстерності педагогічних працівників закладів позашкільної освіти «Джерело творчості»

Мета конкурсу - підтримка творчої педагогічної діяльності працівників закладів позашкільної освіти, популяризації їх педагогічних здобутків, підвищення майстерності педагогів та їх ролі у виконанні основних завдань, покладених на позашкільні заклади освіти