Методичний семінар для вчителів біології

12 жовтня консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Анжела Новікова провела методичний семінар "Принципи функціонування клітини" для професійної спільноти вчителів біології.

12.10.2021

АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ

Сьогодні, 12 жовтня, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Світлана Лівіцька провела онлайн-консультацію для вчителів-словесників "Академічна доброчесність - шлях до успіху".

12.10.2021

АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ ЯК ЧИННИК ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

Мабуть, ви вже не раз чули й безпосередньо стикалися з такими неприємними речами, як списування домашніх робіт, шпаргалки на контрольних роботах та плагіат у творчих завданнях. Усе це стосується теми, яка зачіпає професійне життя усіх учасників освітнього процесу.

12.10.2021

ПОРЯДОК ОРГАНІЗАЦІЇ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ У ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Сьогодні, 12 жовтня, консультант Центру Жанна Кучерява провела онлайн-зустріч для спільноти педагогів ЗЗСО, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами "Порядок організації інклюзивного навчання в закладах ЗЗСО".

12.10.2021

НАВЧАЄМОСЬ РАЗОМ "ФОРМУВАННЯ ТВОРЧОГО ПОТЕНЦІАЛУ ВИХОВАНЦІВ ГУРТКІВ ЧЕРЕЗ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКУ РОБОТУ"

Сьогодні, 12 жовтня, для спільноти керівників гуртків закладів освіти було проведено педагогами ПНВО майстер-класи.

12.10.2021

Конкурси фахової майстерності - шлях до успіху

У стрімко мінливому відкритому світі головними професійними якостями сучасного педагога стає готовність до змін, мобільність, здатність до нестандартних професійних дій, відповідальність і самостійність в ухваленні рішень. Набуття цих цінних якостей неможливе без розширення простору педагогічної творчості. Участь у фахових конкурсах є найбільш ефективною інноваційною формою розкриття рівня професіоналізму і творчого потенціалу педагогічних працівників.

11.10.2021

Інноваційні трансформації освітнього простору

Упродовж трьох днів освітянська спільнота Кам’янець-Подільської міської територіальної громади працювала у рамках науково-практичної онлайн-конференції "Інноваційні трансформації освітнього простору: підходи, методики та технології".

07.10.2021

Другий день роботи науково-практичної конференції

Сьогодні на базі Центру професійного розвитку педагогічних працівників працювало три секції науково-практичної онлайн-конференції "Інноваційні трансформації освітнього простору: підходи, методики та технології": "Інструментарій модернізації системи роботи педагога-позашкільника", "Інклюзивний простір в освітньому процесі: виклики, знахідки, досягнення", "Сучасні підходи, методики та технології освітнього процесу в умовах дистанційного навчання".

06.10.2021

Працюємо на майбутнє

Підготовка конкурентоспроможного фахівця залежить від отриманих теоретичних знань та практичних умінь, які надають науковці та учителі-практики, під час здобуття фахової освіти. Об’єднання зусиль фахівців кафедри теорії та методик початкової освіти К-ПНУ ім. І. Огієнка та КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради" мають на меті забезпечити максимальну ефективність підготовки спеціалістів освітньої галузі відповідно до вимог реформування освіти.

05.10.2021

Перший день роботи науково-практичної конференції

Сьогодні, 5 жовтня, розпочала роботу перша науково-практична конференція "Інноваційні трансформації освітнього простору: підходи, методики та технології", організована Центром професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради.

05.10.2021

Цільова програма "Молодь України"

Сьогодні, 30 вересня, консультант Центру Жанна Кучерява провела онлайн-зустріч для спільноти педагогів-організаторів "Державна цільова соціальна програма "Молодь України" на 2021-2025 роки".

30.09.2021

Авторський блог педагогів ЗДО

Блог вихователя - це сучасний та зручний інструмент для поширення власного досвіду на широке коло читачів. Він дає змогу поширити інформацію, досвід, методичні розробки занять, заходів та інші цікаві матеріали. Сьогодні, 30 вересня, під час онлайн-заходу консультант ЦПРПП Людмила Осадчук звернула увагу педагогів, як створити та вести авторський блог.

30.09.2021

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

З 1 по 31 жовтня щорічно проводиться Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек в рамках Міжнародного місячника. З метою роз’яснення методичних рекомендацій щодо проведення місячника консультант ЦПРПП Світлана Лівіцька 29 вересня провела онлайн-консультацію для професійної спільноти шкільних бібліотекарів.

29.09.2021


Діалог поколінь напередодні професійного свята

Напередодні Дня працівників освіти України в конференц-залі управління освіти і науки відбувся освітній івент "Діалог поколінь". Сьогодні, 29 вересня, педагоги Кам’янець-Подільської міської територіальної громади зустрілись за круглим столом, щоб поділитись досвідом та обговорити актуальні питання сучасної освіти.

29.09.2021

"Формування навичок XXI століття на уроках трудового навчання"

Саме таку тему сьогодні, 28 вересня, обговорювали під час онлайн-консультації вчителі трудового навчання позашкільного навчально-виховного об’єднання, яку підготувала консультант ЦПРПП Наталія Ніколайчук.

28.09.2021

Авторський блог педагога

У час інформаційних технологій і необхідності дистанційної взаємодії педагоги постійно опановують нові напрями роботи. Зокрема, ведуть свої блоги, у яких поширюють свій досвід, надають поради батькам і спілкуються з іншими фахівцями.

21.09.2021

Підписання меморандумів про співпрацю із закладами освіти громади

20 вересня відбулось підписання меморандумів про співпрацю між Центром професійного розвитку педагогічних працівників та закладами загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Кам’янець-Подільської міської територіальної громади.

20.09.2021

Всебічний розвиток та функціонування української мови як державної в роботі класного керівника

20 вересня консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Жанна Кучерява ознайомила спільноту класних керівників із Концепцією Державної цільової національно-культурної програми забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя на період до 2030 року.

20.09.2021

Сходинками самоосвіти - до професійного зростання

Один із показників професійної компетентності будь-якого фахівця, зокрема й педагога, є прагнення до зростання та самовдосконалення. До того ж сучасність потребує від фахівців професіоналізму, мобільності, здатності до творчого використання нової інформації на практиці.

16.09.2021

Організація навчання осіб з ООП у закладах загальної середньої освіти у 2021-2022 н.р.

Інклюзивне навчання – це комплексний процес забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами шляхом організації їх навчання у закладах загальної середньої освіти з урахуванням індивідуальних особливостей. Сьогодні, 14 вересня, консультант ЦПРПП Жанна Кучерява провела онлайн-консультацію щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти у 2021-2022 навчальному році.

14.09.2021

Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти

Сьогодні, 14 вересня, консультант ЦПРПП Людмила Осадчук провела онлайн-консультацію для вихователів-методистів ЗДО "Розставимо акценти у розділах Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти".

14.09.2021

Формування цілісної системи роботи педагога щодо реалізації здоров’язбережної освіти

Формування основ здорового способу життя через навчання, створення здоров’язбережного освітнього середовища – один із пріоритетних напрямів освітньої політики. Саме про це на сьогоднішній онлайн-консультації для вчителів предмету "Основи здоров’я" говорили Наталія Ніколайчук, консультант ЦПРПП та Світлана Байгота, керівник міського методичного об’єднання.

09.09.2021

Сучасний урок у контексті компетентнісної освіти

Кожен учитель хоче, щоб його учні у дорослому житті були успішними людьми та кваліфікованими фахівцями. Для цього потрібно не лише мати ґрунтовні знання зі шкільних предметів, а й уміти навчатися упродовж життя ефективно їх застосовувати. Саме на розкриття теми "Сучасний урок у контексті компетентнісної освіти" була орієнтована онлайн-консультація Олександра Чорненького для професійної спільноти вчителів суспільних дисциплін.

09.09.2021

Критичне мислення на уроках мови та літератури

Критичне мислення в сучасному світі є модним трендом в освіті. Про те, що його розвиток є одним з наскрізних завдань навчально-виховного процесу, йдеться у Концепції нової української школи.

09.09.2021

Функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя

Результати досліджень мовної ситуації в державі свідчать, що функціонування української мови як єдиної державної в Україні на сьогодні не відповідає цьому статусу. Практично в усіх сферах суспільного життя статус української мови потребує посилення, зокрема, в освіті та науці, культурі, засобах масової інформації.

08.09.2021

Сьогодні Центру ПРПП Кам’янець-Подільської міської ради - 1 рік!

8 вересня 2020 року рішенням 97 сесії Кам’янець-Подільської міської ради VII скликання створено комунальну установу "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради".

08.09.2021

Оцінювання в початковій школі

Консультант Центру ПРПП Аліна Оксанюк сьогодні, 7 вересня, провела онлайн-консультацію для учителів початкових класів "Оцінювання результатів навчання учнів 1-4-х класів ЗЗСО: розставляємо акценти". Педагоги розпочали роботу з емоційного налаштування та мозкового штурму.

07.09.2021

Онлайн-школа для освітян Кам’янець-Подільської громади. Другий потік

Одним із важливих напрямків розвитку інформатизації освіти є нові комп’ютерні технології, застосування яких у навчанні є важливою та стійкою тенденцією світового освітнього процесу. Саме тому Центром професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради розпочато навчання другого потоку онлайн-школи "Інформаційно-цифрова компетентність сучасного педагога: від теорії до практики".

06.09.2021

Внутрішня система забезпечення якості освіти в дошкіллі

2 вересня під час онлайн-консультації "Внутрішня система забезпечення якості освіти - у Плані роботи закладу" консультант ЦПРПП Людмила Осадчук та вихователі-методисти ЗДО Кам’янець-Подільської міської ТГ розглянули два перших розділи порадника: як створити внутрішню систему, її моделі, алгоритми дій керівника та яким має бути зразковий заклад дошкільної освіти.

02.09.2021

Інформаційний консалтинг для керівників гуртків ЗПО та ЗЗСО

В рамках інформаційного консалтингу "2021-2022 н.р.: нові підходи, нові можливості" сьогодні, 2 вересня, відбулась онлайн-зустріч із професійною спільнотою керівників гуртків ЗПО та ЗЗСО. Консультант Центру ПРПП Наталія Ніколайчук під час виступу окреслила ключові аспекти організації освітнього процесу у 2021-2022 навчальному році.

02.09.2021

Нові зміни в організації інклюзивних груп у ЗДО

2 вересня консультант ЦПРПП Жанна Кучерява провела онлайн-консультацію для педагогів ЗДО, які працюють з дітьми з ООП, "Порядок організації діяльності інклюзивних груп у закладах дошкільної освіти".

02.09.2021

Арт-терапія у педагогічній практиці

Одним із засобів розвитку емоційного інтелекту молодшого школяра є арт-терапія. Сьогодні відбувається становлення нового напрямку розвитку арт-терапії – педагогічного, що полягає в певній "соціальній терапії" особистості та корекції стереотипів її поведінки засобами художньої діяльності.

01.09.2021

Емоційний інтелект учнів початкової школи

Багатогранність функціонування сучасного суспільства, зростання його системних змін зумовлюють потребу розвитку потенціалу емоційного інтелекту людини для ефективної соціальної адаптації та успішної самореалізації. Емоційний інтелект є однією з головних складових у досягненні успіху в житті. Особливої важливості розвиток EQ починає набувати у шкільному віці, оскільки у цей період відбувається активне становлення емоційної сфери школяра.

27.08.2021

2021-2022 навчальний рік: нові підходи, нові можливості

Другий день поспіль консультанти Центру професійного розвитку педагогічних працівників активно працюють в онлайн-режимі в рамках інформаційного консалтингу "2021-2022 н.р.: нові підходи, нові можливості".

26.08.2021

Перший день інформаційного консалтингу

Триває підготовка освітянської спільноти Кам’янець-Подільської міської територіальної громади до нового навчального року.Сьогодні, 25 серпня, директор та консультанти Центру професійного розвитку педагогічних працівників КПМР провели чотирнадцять онлайн-зустрічей із професійними спільнотами громади в рамках інформаційного консалтингу "2021-2022 н.р.: нові підходи, нові можливості".

25.08.2021

Методичний марафон для вчителів суспільних дисциплін

Консультант Центру ПРПП Олександр Чорненький та вчителі суспільних дисциплін Кам’янець-Подільської міської ТГ доєднались до першого онлайн-заходу методичного марафону "Інструменти вчителя історії на подолання викликів сучасності".

20.08.2021

Викладання математики та фізики у 2021-2022 навчальному році

Освітяни Хмельниччини продовжують підготовку до нового навчального року. Сьогодні, 19 серпня, методисти Хмельницького ОІППО провели серпневі методичні зустрічі з керівниками територіальних спільнот вчителів математики та фізики з питань підготовки до нового 2021-2022 навчального року. Учасниками вебінарів стали консультант Центру ПРПП Анжела Новікова та вчителі Кам’янець-Подільської міської територіальної громади.

19.08.2021

Сучасні тенденції навчання іноземних мов у закладах загальної середньої освіти у 2021-2022 н.р.

Консультант Центру ПРПП Світлана Лівіцька та вчителі Кам’янець-Подільської міської громади сьогодні, 19 серпня, взяли участь у вебінарі для керівників територіальних методичних спільнот (методичних об’єднань) учителів іноземної мови з питань організації освітнього процесу в 2021-2022 навчальному році.

19.08.2021

Особливості викладання географії та хімії у новому навчальному році

18 серпня консультант Центру ПРПП Анжела Новікова та вчителі Кам’янець-Подільської міської територіальної громади взяли участь у вебінарах для керівників територіальних методичних спільнот (методичних об’єднань) вчителів хімії та географії з питань підготовки до нового 2021-2022 навчального року. Онлайн-заходи провели методисти Хмельницького ОІППО.

18.08.2021

Від викликів до можливостей НУШ

Саме таку тему сьогодні, 17 серпня, під час вебінару, обговорювали керівники методичних об’єднань вчителів початкових класів Хмельницької області. Провели онлайн-захід методисти ХОІППО Галас Антоніна, завідувач НМЦ дошкільної, початкової та інклюзивної освіти та Оксана Кулик, методист сектора початкової освіти.

17.08.2021

Успішний старт учителів біології, біології і екології, природознавства в 2021-2022 н.р.

17 серпня консультант ЦПРПП, модератор професійних спільнот учителів природничих дисциплін Анжела Новікова та педагоги Кам’янець-Подільської міської ТГ долучились до вебінару для керівників територіальних методичних спільнот (методичних об’єднань) вчителів біології, біології і екології, природознавства "Секрети успішного старту в 2021-2022 н.р.".

17.08.2021

Особливості вивчення зарубіжної літератури та мов національних меншин у 2021-2022 н.р.

Педагогічна спільнота Хмельниччини розпочала підготовку до нового навчального року. Сьогодні, 17 серпня, відбувся вебінар для керівників територіальних методичних спільнот (методичних об’єднань) учителів зарубіжної літератури, мов національних меншин з питань організації освітнього процесу в 2021-2022 навчальному році, який провела методист ХОІППО Юлія Каліночкіна.

17.08.2021

ТОП-15 ресурсів для самоосвіти педагогів

Хто не хоче відставати, мусить рухатися вперед, і не зупинятись, досягнувши вершини, а підійматися вище. У цьому й полягає основна місія сучасного педагога. Консультант Центру ПРПП Жанна Кучерява підготувала для спільноти педагогів ЗЗСО, які працюють з дітьми з ООП ТОП-15 корисних ресурсів для самоосвіти, які презентувала педагогам на онлайн-консультації 24 червня.

24.06.2021

Бібліотека Нової української школи

Сьогодні, 24 червня, онлайн-захід "Сучасні підходи до створення нової моделі бібліотеки інформаційно-ресурсного центру закладу загальної середньої освіти" об’єднав шкільних бібліотекарів Кам’янець-Подільської міської територіальної громади. Модератором заходу виступила Світлана Лівіцька.

24.06.2021

Критичне мислення на уроках суспільних дисциплін

"Навчання без міркування – марна праця", - такими словами давньокитайського філософа Конфуція розпочався вебінар для учителів суспільних дисциплін "Критичне мислення: базові методики", який провів Олександр Чорненький, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

22.06.2021

Зі святом Останнього дзвоника

Сьогодні, 17 червня, для освітянської спільноти Кам’янець-Подільської міської територіальної громади завершується 2020-2021 навчальний рік. Для випускників - це фініш шкільного життя, але, як написала відома українська поетеса Ліна Костенко: "… і кожен фініш – це, по суті, старт"!

17.06.2021

Консультпункт для вчителів біології

Реформування галузі освіти, реалізація Концепції Нової української школи вимагають нових підходів до викладання природничо-математичних дисциплін. 16 червня консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Анжела Новікова провела онлайн-консультацію для професійної спільноти вчителів біології за темою "Дистанційне навчання".

16.06.2021

Медіаграмотність - виклик для освітянської спільноти

Сьогодні кожен із нас сам собі журналіст та контент-мейкер – ми створюємо та коментуємо дописи у соцмережах, охоче постимо відео й фотографії. Але чи все ми робимо правильно? Відповідь на це запитання шукали педагоги-позашкільники та керівники гуртків ЗЗСО під час вебінару "Сучасні практики впровадження медіаграмотності на заняттях гуртків".

16.06.2021

Проєктне навчання у викладанні суспільних дисциплін

Дедалі більш актуальним в освітньому процесі стає використання в навчанні прийомів і методів, які допомагають формувати вміння самостійно здобувати нові знання, збирати необхідну інформацію, висувати гіпотези, робити висновки. В останні роки цю проблему вирішують через організацію проєктної діяльності.

15.06.2021

Новому часу – нові технології навчання

Вчителі професійної спільноти початкових класів Кам’янець-Подільської міської територіальної громади 15 червня стали учасниками вебінару "Використання технологій дистанційного навчання в початковій школі".

15.06.2021

Дистанційне навчання – нова форма освіти

Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Світлана Лівіцька 15 червня провела онлайн-консультацію для вчителів-філологів "Дистанційне навчання в сучасній освітній діяльності і формуванні педагогічної майстерності".

15.06.2021

Як проводити безпечні походи та екскурсії

Сьогодні, 14 червня, під час онлайн-консультації Жанна Кучерява, консультант Центру ПРПП, обговорила з професійними спільнотами педагогів-організаторів та класних керівників тему "Як проводити безпечні походи та екскурсії". Подорожі дозволяють поєднати інтелектуальний розвиток та цікавий відпочинок здобувачів освіти.

14.06.2021

"Навчайся і вчи по-новому"

"Ми навчаємося для того, щоб удосконалювати себе", - Конфуцій, - під таким епіграфом сьогодні працювала професійна спільнота вчителів основ здоров’я на онлайн-консультації "Навчайся і вчи по-новому", яку ініціювала консультант Центру ПРПП Наталія Ніколайчук.

10.06.2021

Вебінар для учителів предмету "Захист України"

Вчора, 9 червня, відбувся вебінар для спільноти вчителів захисту України "Професійний стандарт учителя – орієнтир самоосвітньої діяльності". Провів онлайн зустріч консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради Олександр Чорненький.

10.06.2021

Консультпункт для вчителів природознавства

Дистанційне навчання стало викликом для всіх учасників освітнього процесу: вчителів, учнів та батьків. 9 червня консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Анжела Новікова провела онлайн-консультацію для професійної спільноти вчителів природознавства "Дистанційне навчання".

10.06.2021

Методичний онлайн-діалог вчителів проєктних класів "Інтелект України"

Основні тенденції розвитку системи освіти на даний час направлені на те, щоб зробити її сучасною та сприятливою до всього нового та прогресивного. Дитині недостатньо дати лише знання, надзвичайно важливо навчити здобувача освіти користуватись ними. В Україні є багато різноманітних навчальних програм та проєктів, один із яких "Інтелект України".

09.06.2021

Реалізація Державного стандарту дошкільної освіти за освітнім напрямом "Мовлення дитини"

Сьогодні, 9 червня, Людмила Осадчук, консультант Центру ПРПП спільно з педагогами закладів дошкільної освіти розглянула зміст освітнього напряму "Мовлення дитини" інваріантної частини Державного стандарту, а також умови, засоби й способи реалізації.

09.06.2021

Медіаосвіта педагогів-словесників

Ми живемо у потужному інформаційному потоці. Щодня, щогодини, щохвилини опрацьовуємо безліч різноманітної інформації. Кількість повідомлень зростає щодня і рух інформаційного потоку не спинити. Саме тому, медіаосвіта педагогічної спільноти надзвичайно важлива.

09.06.2021

Онлайн-семінар від Програми "U-LEAD з Європою"

Працівники Центру ПРПП Кам’янець-Подільської міської ТГ взяли участь в онлайн-семінарі "Дії громад у міжнавчальний період щодо підвищення якості освітніх послуг. Інституційний аудит. Стратегія розвитку освіти".

08.06.2021

Всеукраїнська науково-практична конференція

Консультанти Центру ПРПП ініціювали участь педагогічних працівників закладів освіти Кам’янець-Подільської міської територіальної громади у Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції "Розвиток професійних компетентностей учителів предметів суспільно-гуманітарного циклу в контексті впровадження нового Державного стандарту базової середньої освіти", яка проходила сьогодні, 8 червня, на базі ХОІППО.

08.06.2021

Оцінювання дітей з особливими освітніми потребами

Навчальний рік наближається до завершення й серед педагогів, що працюють з дітьми з особливими освітніми потребами, актуальна тема – оцінювання здобувачів освіти. Щоб спільно розібратись з тонкощами питання сьогодні, 7 червня, консультант Центру ПРПП Жанна Кучерява провела онлайн-захід для спільноти педагогів закладів загальної середньої освіти, які працюють з дітьми з ООП "Оцінювання навчальних досягнень учнів з особливими освітніми потребами".

07.06.2021

Консультанти ЦПРПП склали національний тест на цифрову грамотність

Консультанти КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради" долучились до ініціативи Міністерства цифрової трансформації України, яке у співпраці з МОН запустило національний тест на цифрову грамотність "Цифрограм для вчителів" та успішно склали тестування.

04.06.2021

#школа_без_булінгу

3 червня в Кам’янці-Подільському за ініціативи голови Хмельницької обласної ради Віолети Лабазюк та підтримки Благодійного фонду "Ми поруч!" відбувся захід "#школа без булінгу", який складався з двох частин: перша – "круглий стіл", друга – тренінг.

04.06.2021

Курси підвищення кваліфікації

Нова система підвищення кваліфікації, яка запроваджується в Україні з 2018 року, дала право кожному педагогу вільно обирати освітні програми, форми навчання та суб’єкти освітньої діяльності для професійного зростання.

04.06.2021

Онлайн-калейдоскоп "Цифрові інструменти вчителя"

3 червня консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Анжела Новікова провела онлайн-калейдоскоп для професійної спільноти вчителів математики "Цифрові інструменти вчителя".

04.06.2021

"Мистецтво в дистанційному форматі: теорія в практиці"

Під такою назвою відбулась онлайн-зустріч для професійної спільноти вчителів художньо-естетичних дисциплін, яку 3 червня провела консультант Центру ПРПП Наталія Ніколайчук.

03.06.2021

Формуємо природничо-екологічну компетентність дошкільника

Професійна спільнота педагогів закладів дошкільної освіти Кам’янець-Подільської міської територіальної громади продовжує працювати зі змістом інваріантної частини Державного стандарту дошкільної освіти. Сьогодні, 3 червня, консультант ЦПРПП Людмила Осадчук провела онлайн-консультацію "Зміст та завдання освітнього напряму "Дитина в природному довкіллі".

03.06.2021

Професійний стандарт учителя - орієнтир самоосвітньої діяльності

В умовах реформування педагогічної освіти важливе місце займає професійний стандарт учителя. Він визначає чіткі орієнтири професійної діяльності педагога ХХІ ст., надає широкі можливості самоосвітньої діяльності. Саме це сьогодні, 2 червня, обговорили вчителі суспільних дисциплін під час вебінару, який провів консультант ЦПРПП Олександр Чорненький.

02.06.2021

Воркшоп для майбутніх вчителів початкових класів

2 червня консультанти Центру ПРПП Світлана Лівіцька, Аліна Оксанюк та учителі іноземних мов ЗЗСО Кам'янець-Подільської міської ТГ взяли участь у регіональному воркшопі "Формування ключових компетентностей Нової української школи на уроках іншомовної освітньої галузі".

02.06.2021

Інформаційно-цифрова грамотність – вимога часу

На вимогу часу та запити педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської територіальної громади Центром ПРПП організовано навчання в онлайн-школі "Інформаційно-цифрова компетентність сучасного педагога: від теорії до практики".

28.05.2021

Мотивація - основа успішного навчання

"Формування стійкої мотивації здобувачів освіти до трудового навчання шляхом вибору цікавих і актуальних об’єктів праці" - під такою назвою сьогодні відбувся майстер-клас Дарини Ціцельської, вчительки трудового навчання Кам’янець-Подільської ЗОШ №17.

27.05.2021

Професійно-педагогічна комунікація - шлях до удосконалення

Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Анжела Новікова 26 травня провела онлайн-консультацію "Дистанційне навчання" для професійної спільноти вчителів хімії.

26.05.2021

НУШ: від теорії до практики

Сьогодні, 25 травня, вчителі четвертих класів поглибили свої знання щодо створення освітнього простору НУШ, який мотивуватиме майбутніх першокласників навчатися. Підготувала та провела онлайн-зустріч консультант Центру ПРПП Аліна Оксанюк.

25.05.2021

На шляху співпраці з К-ПНУ ім. І. Огієнка

21 травня директор Центру ПРПП Сергій Морозюк та консультант Олександр Чорненький взяли участь у заході підбиття підсумків співпраці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з управлінням освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради, Центром професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради.

21.05.2021

На шляху підвищення кваліфікації педагогів ЗДО, які працюють з дітьми ООП

Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Жанна Кучерява 21 травня провела онлайн-консультацію для спільноти педагогів закладів дошкільної освіти, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами.

21.05.2021

Нові стратегії змістового компонента освітнього напрямку "Дитина в соціумі"

Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Людмила Осадчук 20 травня провела онлайн-консультацію для спільноти педагогів закладів дошкільної освіти "Нові стратегії змістового компонента освітнього напрямку "Дитина в соціумі".

20.05.2021

Онлайн-консультація для професійної спільноти вчителів суспільних дисциплін

19 травня відбулась екранна зустріч "Використання онлайн-дошки "Padlet" та інтерактивної дошки "Google Jamboard" при викладанні предметів суспільних дисциплін". Захід провів консультант Центру ПРПП Олександр Чорненький.

19.05.2021

Майстер-клас для вчителів німецької мови

19 травня консультант Центру ПРПП Світлана Лівіцька ініціювала проведення майстер-класу для вчителів німецької мови.

19.05.2021

Сучасні тенденції розвитку інформаційно-бібліотечного простору

19 травня на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в онлайн-режимі відбувся семінар для бібліотекарів ЗЗСО "Сучасні тенденції розвитку інформаційно-бібліотечного простору".

19.05.2021

Домінанта освітнього напряму "Гра дитини"

Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Людмила Осадчук 18 травня провела онлайн-консультацію для спільноти педагогів закладів дошкільної освіти "Домінанта освітнього напряму "Гра дитини".

18.05.2021

Другий Всеукраїнський форум ЦПРПП

18 травня працівники комунальної установи "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради" стали учасниками Другого Всеукраїнського форуму ЦПРПП "Забезпечення партнерської взаємодії – пріоритетне завдання директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників".

18.05.2021

Розпочав діяльність консультпункт для учителів фізичної культури

Сьогодні консультант ЦПРПП Наталія Ніколайчук провела перше онлайн-заняття консультпункту для спільноти учителів фізичної культури "Підготовка педагога до поєднання освітнього процесу та змагальної діяльності".

18.05.2021

"Родзинки" початкової освіти

13 травня в онлайн-режимі відбулось засідання обласної Школи вищої педагогічної майстерності керівників методичних об’єднань, творчих груп учителів початкових класів "Сучасний урок в початковій школі" спільно із членами Творчої майстерні молодого вчителя.

14.05.2021

"Інноваційні технології на уроках географії"

Вчора, 13 травня, професійна спільнота вчителів географії зустрілась на онлайн-консультації "Інноваційні технології на уроках географії", яку організувала та провела Анжела Новікова, консультант ЦПРПП Кам’янець-Подільської міської ради.

14.05.2021

Інтерактивний вернісаж для спільноти вчителів англійської мови

13 травня консультант ЦПРПП Світлана Лівіцька провела інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок учителів англійської мови – 2021 "Дистанційне навчання – старт із сьогодення в майбутнє".

13.05.2021

Онлайн-калейдоскоп "Цифрові інструменти для вчителя"

Професійна спільнота вчителів фізики вчора, 12 травня, зустрілась на онлайн-калейдоскопі "Цифрові інструменти для вчителя", який організувала Анжела Новікова, консультант ЦПРПП Кам’янець-Подільської міської ради.

13.05.2021

Орієнтири становлення сучасного вчителя

Сьогодні у форматі вебінару обмінювались думками та ділились досвідом педагоги Кам’янець-Подільської громади. Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Аліна Оксанюк провела динамічну онлайн-зустріч на тему: "Професійний стандарт учителя початкових класів - орієнтир самоосвітньої діяльності".

12.05.2021

Фінансова грамотність у початковій школі

Підприємливість і фінансова грамотність - одні з ключових компетентностей здобувача освіти Нової української школи. Сьогодні про фінансову грамотність говорили освітяни в рамках Всеукраїнського воркшопу "Фінансова грамотність у початковій школі. Практичні інструменти навчання підприємству".

11.05.2021

На шляху підвищення кваліфікації асистентів вихователів ЗДО, що працюють з дітьми з особливими освітніми потребами

Жанна Кучерява, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників, 11 травня провела онлайн-консультацію для спільноти педагогів закладів дошкільної освіти, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами.

11.05.2021

"Виховання під знаком інновацій"

Консультант ЦПРПП Кам’янець-Подільської міської ради, модератор професійної спільноти педагогів-організаторів, Жанна Кучерява, взяла участь у Другій обласній практичній онлайн-конференції "Виховання під знаком інновацій".

06.05.2021

"Родзинки" досвіду вчителів-словесників

Сьогодні, на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, працювала обласна творча майстерня вчителів української мови та літератури "Професійна компетентність вчителя-словесника в сучасних умовах".

06.05.2021

Професійний стандарт учителя - траєкторія професійного розвитку

Для того, щоб ефективно та результативно працювати - педагог повинен мати чіткі орієнтири власної професійної діяльності. Саме це, 6 травня, обговорювали вихователі груп продовженого дня на онлайн-консультації "Професійний стандарт вчителя - орієнтир професійного зростання".

06.05.2021

Використання інноваційних технологій на уроках історії

Сьогодні, 5 травня, Олександр Чорненький, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників КПМР провів консультацію для спільноти учителів суспільних дисциплін "Використання інноваційних технологій на уроках історії".

05.05.2021

Онлайн школа: крокуємо вперед!

Завершився перший місяць занять в онлайн школі "Інформаційно-цифрова компетентність сучасного педагога" на базі КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради".

30.04.2021

"Фішки творчих конкурсів для здобувачів освіти"

Навчальний рік наближається до завершення, але для школярів є ще багато цікавих можливостей, щоб проявити себе. Темою для обговорення на онлайн-консультаціях, для професійних спільнот педагогів-організаторів та класних керівників стали "Фішки творчих конкурсів для здобувачів освіти".

29.04.2021

Медіаграмотність у роботі вчителя суспільних дисциплін

Сьогодні, 28 квітня, спільнота учителів суспільних дисциплін Кам’янець-Подільської міської територіальної громади обговорювала – медіаграмотність. Підготував та провів онлайн-консультацію Олександр Чорненький, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

28.04.2021

Учителі-словесники обмінюються досвідом

Консультант ЦПРПП Кам’янець-Подільської міської ради, модератор професійної спільноти учителів гуманітарних дисциплін, Світлана Лівіцька, взяла участь у семінарі-презентації досвіду учителів-методистів "Професійна компетентність вчителя-словесника в сучасних умовах".

28.04.2021

Консультація для учителів трудового навчання

Сьогодні Наталія Ніколайчук, консультант ЦПРПП, провела онлайн зустріч для спільноти вчителів трудового навчання (технічні види праці).

28.04.2021

Як виховати книжкових суперстарів

Сьогодні вчителі-філологи на майстер-класі обговорили тему "Як виховати книжкових суперстарів або ненудний урок літератури".

27.04.2021

Учителі початкових класів підсумовують навчальний рік

22 квітня онлайн-консультацію для учителів 3-4-х класів на тему: "Деякі питання організації завершення навчального року" провела Аліна Оксанюк, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

23.04.2021

Учителі зарубіжної літератури обмінюються досвідом

Світлана Лівіцька, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників вчора, 22 квітня, провела вебінар для професійної спільноти учителів зарубіжної літератури.

23.04.2021

Нові вектори освітнього напряму "Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі"

22 квітня Людмила Осадчук, консультант ЦПРПП, провела онлайн-консультацію для спільноти педагогів закладів дошкільної освіти, де розкрила важливе значення для розвитку дитячої особистості освітнього напряму "Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі" Державного стандарту дошкільної освіти.

23.04.2021

Онлайн-семінар для вчителів біології Кам’янець-Подільської міської ТГ

Професійна спільнота вчителів біології вчора, 22 квітня, зустрілась на онлайн-семінарі "Синатропізація фітобіоти", який організувала Анжела Новікова, консультант ЦПРПП Кам’янець-Подільської міської ради.

23.04.2021

Обмін досвідом - це взаємозбагачення

Консультант ЦПРПП Кам’янець-Подільської міської ради, модератор професійної спільноти учителів гуманітарних дисциплін, Світлана Лівіцька, взяла участь у семінарі-презентації досвіду учителів-методистів.

22.04.2021

"Ми навчаємось для того, щоб вдосконалити себе"

Сьогодні проведено консультацію для спільноти вчителів трудового навчання (обслуговуючої праці) на тему: "Професійне зростання вчителя шляхом самоосвітньої роботи". В рамках зустрічі консультант ЦПРПП Наталія Ніколайчук ознайомила педагогів зі складовими та структурою Державного стандарту базової середньої освіти (5-9 класи Нової української школи).

21.04.2021

Команда супроводу дитини з особливими освітніми потребами

20-21 квітня Жанна Кучерява, консультант ЦПРПП Кам’янець-Подільської міської ради провела онлайн-консультації для спільноти педагогів ЗДО та ЗЗСО, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами на тему: "Команда супроводу дітей з особливими освітніми потребами".

21.04.2021

Онлайн-консультація для учителів початкових класів

Онлайн-консультацію для спільноти учителів 1-2-х класів на тему: "Деякі питання організації завершення навчального року" вчора, 20 квітня, провела Аліна Оксанюк, консультант ЦПРПП Кам’янець-Подільської міської ради.

21.04.2021

На шляху самоосвіти: онлайн школа для педагогів Кам’янець-Подільської міської ТГ в дії

Упродовж двох тижнів педагогічні працівники освітніх закладів Кам’янець-Подільської міської територіальної громади займаються в онлайн школі "Інформаційно-цифрова компетентність сучасного педагога".

16.04.2021

Фестиваль педагогічних ідей для професійної спільноти учителів початкових класів

Вчора, 15 квітня, спільнота педагогів початкових класів об’єдналась ідеями розвитку креативного та критичного мислення. Модератором онлайн фестивалю педагогічних ідей "Критичне та креативне мислення молодших школярів: технології та інструменти" виступила Аліна Оксанюк, консультант ЦПРПП Кам’янець-Подільської міської ради.

16.04.2021

Домінанти розвиту та шляхи мобілізації ресурсів здобувачів освіти в НУШ

15 квітня на базі ХОІППО відбулась регіональна науково-практична конференція "Здобувач освіти в НУШ: домінанти розвитку та шляхи мобілізації ресурсів". До конференції долучилась консультант ЦПРПП Аліна Оксанюк, учителі професійних спільнот учителів початкових класів та вихователів ГПД Кам’янець-Подільської міської територіальної громади.

15.04.2021

Засідання творчої майстерні учителів української мови та літератури

Світлана Лівіцька, консультант ЦПРПП, модератор професійної спільноти учителів гуманітарних дисциплін взяла участь у засіданні творчої майстерні для учителів української мови та літератури, яке організувала Світлана Манзюк, старший викладач кафедри теорії та методик суспільно-гуманітарних дисциплін ХОІППО.

15.04.2021

Обговорили навчальні плани та програми ЗПО

Онлайн-нараду методичного активу закладів позашкільної освіти сьогодні, 14 квітня, провела консультант ЦПРПП Кам’янець-Подільської міської ради Наталія Ніколайчук.

14.04.2021

Шкільні бібліотекарі обговорили Стратегію розвитку читання

Сьогодні, 13 квітня, працівники шкільних бібліотек обговорили Стратегію розвитку читання. Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Світлана Лівіцька організувала та провела вебінар, на якому детально зупинилась на Стратегії розвитку читання на 2021-2025 роки.

13.04.2021

Учителі суспільних дисциплін обговорили Держстандарт 2020

У понеділок, 12 квітня, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Олександр Чорненький організував вебінар для вчителів суспільних дисциплін та керівників ЗЗСО на тему: "Держстандарт 2020: особливості, характеристика змісту".

12.04.2021

Ознайомлення зі змістом Державного стандарту базової середньої освіти

8 квітня консультант ЦПРПП Світлана Лівіцька та Алла Лупійчук, учитель української мови та літератури ЗОШ №16 взяли участь в онлайн-засіданні творчої групи учителів української мови і літератури "Ознайомлення зі змістом Державного стандарту базової середньої освіти (2020): особливості реалізації положень щодо мовно-літературної галузі".

08.04.2021

Семінар-нарада про завершення навчального року

Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти сьогодні, 8 квітня, провів семінар-нараду з питання "Організація завершення навчального року. Управлінські рішення в умовах законодавчих змін".

08.04.2021

Онлайн-ресурси для навчання правознавства

Для ефективної організації навчання здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти в умовах обмеження освітнього процесу рекомендується використовувати онлайн-ресурси навчання.

07.04.2021

Онлайн-лекція для спільноти учителів математики

Професійна спільнота вчителів математики сьогодні, 6 квітня, зустрілась на онлайн-лекції "Задачі з параметрами", яку організувала для педагогів консультант ЦПРПП Анжела Новікова.

06.04.2021

Онлайн-зустріч спільноти педагогів ЗЗСО, що працюють з дітьми з особливими освітніми потребами

Консультант ЦПРПП Кам’янець-Подільської міської ради Жанна Кучерява сьогодні, 6 квітня, провела онлайн-консультацію для спільноти педагогів ЗЗСО, що працюють з дітьми з особливими освітніми потребами на тему: "Різні функції та обов’язки асистента дитини та асистента вчителя".

06.04.2021

Онлайн-консультація "Базовий компонент дошкільної освіти. Нові виклики"

Сьогодні, 6 квітня, консультантом ЦПРПП Кам’янець-Подільської міської ради, модератором професійної спільноти працівників закладів дошкільної освіти, Людмилою Осадчук проведено онлайн-консультацію "Базовий компонент дошкільної освіти. Нові виклики".

06.04.2021

Педагоги Кам’янець-Подільської міської ТГ розпочали заняття в онлайн школі

Розповсюдження цифрових технологій сприяє перетворенню навчання на неперервний, індивідуально-орієнтований, гнучкий, динамічний процес. На сьогодні мало отримати знання у закладі вищої освіти, сучасний педагог повинен постійно працювати над підвищенням рівня професійної компетентності.

05.04.2021

Онлайн-зустріч із педагогічним активом спільноти вчителів художньо-естетичних дисциплін

Сьогодні, 1 квітня, відбулась онлайн-зустріч з педагогічним активом професійної спільноти вчителів художньо-естетичних дисциплін з питань використання в роботі матеріалів Всеукраїнського вебінару "Інновації в мистецькій освітній галузі: теорія в практиці", яку провела консультант ЦПРПП Наталія Ніколайчук.

01.04.2021

В останній день березня - завершальні "Screen meeting"

Завершився місяць "екранних зустрічей" із професійними спільнотами педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської територіальної громади. Упродовж березня консультанти Центру професійного розвитку провели 30 онлайн-заходів у форматі "Screen meeting" з освітянами новоствореної ТГ.

31.03.2021

Професійні спільноти в дії

Місячник онлайн-заходів у форматі "Screen meeting" з професійними спільнотами педагогічних працівників добігає завершення.

30.03.2021

Інклюзивна складова дошкільної освіти

Сьогодні, 26 березня, учасниками "екранної зустрічі" стали педагоги закладів дошкільної освіти, що працюють з дітьми з особливими освітніми потребами.

26.03.2021

Самооцінювання власної педагогічної діяльності

Для учасників сертифікації, які успішно пройшли незалежне тестування, з 29 березня по 11 квітня триватиме ІІ етап сертифікації - самооцінювання власної педагогічної майстерності.

25.03.2021

Дошкілля мандрує стежками самоосвіти

Людмила Осадчук 25 березня провела третю "екранну зустріч" для учасників найчисельнішої професійної спільноти Кам’янець-Подільської міської територіальної громади – педагогів закладів дошкільної освіти №9, 12, 15, 19, 23.

25.03.2021

"SCREEN MEETING" із учителями курсів духовно-морального спрямування

Впевнений старт - допоможе плідно працювати в майбутньому, тому, упродовж березня, сплановано презентаційні "Screen meeting", які детально презентують "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради".

24.03.2021

Йдемо до успіху разом

Позитивний настрій чи налаштування на якусь діяльність надихає, допомагає впевнено та рішуче йти до мети. Саме так розпочалась онлайн-зустріч із вихователями груп продовженого дня.

23.03.2021

"Ми є! Ми діємо! Ми з Вами й для Вас!"

На черзі - "Screen meeting" для учителів фізичної культури та основ здоров’я, який сьогодні провела консультант-модератор Наталія Ніколайчук.

22.03.2021

Презентаційна "екранна зустріч" із професійною спільнотою працівників ЗДО

У п’ятницю, 19 березня, "Screen meeting" провела Людмила Осадчук, консультант ЦПРПП, для педагогів закладів дошкільної освіти №2, 8, 17, 18, 30.

19.03.2021

Онлайн-консультація для учителів захисту України

Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Олександр Чорненький провів консультацію для учителів предмета "Захист України" про становлення патріотичного виховання учнів у процесі розбудови національної школи.

18.03.2021

Спільнота педагогів, що працюють з дітьми з ООП познайомилась із Центром

Сьогодні для педагогів закладів загальної середньої освіти, що працюють з дітьми з особливими освітніми потребами "Screen meeting" провела консультант Жанна Кучерява.

18.03.2021

"Екранна зустріч" з методистами закладів позашкільної освіти

Консультант КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Наталія Ніколайчук ініціювала "екранну зустріч" з методистами закладів позашкільної освіти "Підготовка керівника гуртка до самоосвітньої діяльності як складова його професійного зростання".

18.03.2021

Онлайн-лекції для спільнот учителів біології та географії

11 та 17 березня на платформі "Google Meet" консультантом Центру професійного розвитку педагогічних працівників Анжелою Новіковою проведено онлайн-лекції для професійних спільнот учителів біології та географії.

17.03.2021

Учителі початкових класів продовжують знайомитись з ЦПРПП

Сьогодні, 17 березня, з Центром професійного розвитку педагогічних працівників знайомились учителі початкових класів закладів обласного підпорядкування та заклади загальної середньої освіти Колибаївки, Лісківців, Рихти, Ходоровців, Довжка, Нагорян.

17.03.2021


Екватор "екранних зустрічей" із професійними спільнотами

Знайомство з ЦПРПП продовжується, уже 17-ти професійним спільнотам презентовано новостворену комунальну установу.

15.03.2021

Підписання договору про співпрацю з Хмельницьким обласним інститутом післядипломної освіти

11 березня з робочим візитом у Кам’янці-Подільському перебував перший проректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ігор Гіджеліцький.

11.03.2021

Робоча зустріч у Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Жанна Кучерява взяла участь у робочій зустрічі зі спеціалістами Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

11.03.2021

Разом вибудовуємо траєкторію професійного розвитку

Консультанти Центру професійного розвитку продовжили онлайн-зустрічі у форматі "Screen meeting". 11 березня учасниками "екранних зустрічей" стали учителі початкових класів, учителі іноземних мов, спільнота класних керівників.

11.03.2021

Онлайн-семінар від Програми "U-LEAD з Європою"

Працівники Центру ПРПП Кам’янець-Подільської міської ТГ стали учасниками онлайн-семінару "Центри професійного розвитку педагогічних працівників: основні питання створення, діяльності та обслуговування громад".

11.03.2021

Презентаційні онлайн-зустрічі з професійними спільнотами

У середу, 10 березня, учасниками "Screen meeting" стали керівники гуртків ЦДЮТ та учителі художньо-естетичного циклу, модератор професійних спільнот - Наталія Ніколайчук, учителі української мови та літератури, модератор - Світлана Лівіцька.

10.03.2021

Професійні спільноти знайомляться з ЦПРПП

Другий тиждень онлайн-заходів у форматі "Screen meeting" розпочали консультанти Центру професійного розвитку педагогічних працівників Людмила Осадчук, Світлана Лівіцька та Олександр Чорненький (спільнота учителів історії, правознавства та громадянської освіти).

09.03.2021

"Screen meeting" із педагогами-організаторами та учителями захисту України

Четвертий день заходів у форматі "Screen meeting" продовжили консультанти Центру Жанна Кучерява та Олександр Чорненький. 4 березня відбулась онлайн-зустріч із спільнотами педагогів-оганізаторів та учителями захисту України.

04.03.2021

"SCREEN MEETING" ІЗ УЧИТЕЛЯМИ ПРЕДМЕТІВ ПРИРОДНИЧОГО ЦИКЛУ

Третій день заходів у форматі "Screen meeting" продовжила консультант Центру Анжела Новікова, яка провела онлайн-зустріч із спільнотою учителів природничих дисциплін.

03.03.2021

Перший Всеукраїнський форум Центрів ПРПП

Працівники Центру професійного розвитку стали учасниками Першого Всеукраїнського форуму Центрів професійного розвитку педагогічних працівників.

03.03.2021

ДРУГИЙ ДЕНЬ "SCREEN MEETING" ІЗ ПРОФЕСІЙНИМИ СПІЛЬНОТАМИ

Консультанти Центру професійного розвитку педагогічних працівників продовжують проводити онлайн-заходи в форматі "Screen meeting". Сьогодні, 2 березня, відбулось три "екранні зустрічі" з учасниками професійних спільнот.

02.03.2021

"Screen meeting" із заступниками директорів закладів освіти

Сьогодні, 1 березня, директор Центру Сергій Морозюк провів першу "екранну зустріч" із заступниками керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти Кам’янець-Подільської міської ТГ.

01.03.2021

Методичний коучинг щодо оцінки якості дошкільної освіти

25 лютого консультантом ЦПРПП Кам’янець-Подільської міської ради, модератором професійної спільноти працівників закладів дошкільної освіти, Людмилою Осадчук проведено друге онлайн-засідання методичного коучингу для вихователів-методистів "Якісна дошкільна освіта".

25.02.2021

ПРАЦІВНИКИ ЦЕНТРУ СТАЛИ УЧАСНИКАМИ КРУГЛОГО СТОЛУ ДО 100-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ БОРИСА КУШНІРА

22 лютого за ініціативи ректорату та деканату історичного факультету К-ПНУ ім. І. Огієнка відбувся круглий стіл "Борис Кушнір: основні віхи життєвого і прфесійного шляху (до 100-річчя від дня народження)".

22.02.2021

ОНЛАЙН-ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЦПРПП ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

22 лютого 2021 року відбулась онлайн-презентація комунальної установи "Центру професійного розвитку педагогічних працівників" для керівників закладів освіти Кам’янець-Подільської міської територіальної громади.

22.02.2021

ПЕРШІ КРОКИ СПІВПРАЦІ

З К-ПНУ ІМ. І. ОГІЄНКА

Вчора, 18 лютого, у "Центрі професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради" відбулась робоча зустріч з представницями факультету початкової освіти К-ПНУ ім. І. Огієнка.

19.02.2021

ПІДПИСАННЯ ДОГОВОРУ ПРО СПІВПРАЦЮ З КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИМ НАЦІОНАЛЬНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА

Укладено договір про співпрацю між КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" та Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка.

18.02.2021

У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ розпочав РОБОТУ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України №672 від 29 липня 2020 року, в Україні створені центри професійного розвитку педагогічних працівників.

01.02.2021