АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ
ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ТОП-15 ресурсів для самоосвіти педагогів

Хто не хоче відставати, мусить рухатися вперед, і не зупинятись, досягнувши вершини, а підійматися вище. У цьому й полягає основна місія сучасного педагога. Консультант Центру ПРПП Жанна Кучерява підготувала для спільноти педагогів ЗЗСО, які працюють з дітьми з ООП ТОП-15 корисних ресурсів для самоосвіти, які презентувала педагогам на онлайн-консультації 24 червня.

24.06.2021

Бібліотека Нової української школи

Сьогодні, 24 червня, онлайн-захід "Сучасні підходи до створення нової моделі бібліотеки інформаційно-ресурсного центру закладу загальної середньої освіти" об’єднав шкільних бібліотекарів Кам’янець-Подільської міської територіальної громади. Модератором заходу виступила Світлана Лівіцька.

24.06.2021

Критичне мислення на уроках суспільних дисциплін

"Навчання без міркування – марна праця", - такими словами давньокитайського філософа Конфуція розпочався вебінар для учителів суспільних дисциплін "Критичне мислення: базові методики", який провів Олександр Чорненький, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

22.06.2021

Зі святом Останнього дзвоника!

Сьогодні, 17 червня, для освітянської спільноти Кам’янець-Подільської міської територіальної громади завершується 2020-2021 навчальний рік. Для випускників - це фініш шкільного життя, але, як написала відома українська поетеса Ліна Костенко: "… і кожен фініш – це, по суті, старт"!

17.06.2021

Консультпункт для вчителів біології

Реформування галузі освіти, реалізація Концепції Нової української школи вимагають нових підходів до викладання природничо-математичних дисциплін. 16 червня консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Анжела Новікова провела онлайн-консультацію для професійної спільноти вчителів біології за темою "Дистанційне навчання".

16.06.2021

Медіаграмотність - виклик для освітянської спільноти

Сьогодні кожен із нас сам собі журналіст та контент-мейкер – ми створюємо та коментуємо дописи у соцмережах, охоче постимо відео й фотографії. Але чи все ми робимо правильно? Відповідь на це запитання шукали педагоги-позашкільники та керівники гуртків ЗЗСО під час вебінару "Сучасні практики впровадження медіаграмотності на заняттях гуртків".

16.06.2021