Анонси

20.09 – 24.09.2021

Онлайн-школа «Інформаційно-цифрова компетентність сучасного педагога: від теорії до практики». Заняття 3. Медіаграмотність педагогів як вимога часу
КУ «ЦПРПП КПМР» (дистанційно)

20.09.2021

Онлайн-консультація для класних керівників «Концепція Державної цільової національно-культурної програми забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя на період до 2030 року»
15:00
КУ «ЦПРПП КПМР» (дистанційно)

21.09.2021

Онлайн-консультація для педагогів, які працюють з дітьми ООП в ЗЗСО «Blogger для педагогів: як вести авторський блог»
15:00
КУ «ЦПРПП КПМР» (дистанційно)

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ
ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Авторський блог педагога

У час інформаційних технологій і необхідності дистанційної взаємодії педагоги постійно опановують нові напрями роботи. Зокрема, ведуть свої блоги, у яких поширюють свій досвід, надають поради батькам і спілкуються з іншими фахівцями.

21.09.2021

Підписання меморандумів про співпрацю із закладами освіти громади

20 вересня відбулось підписання меморандумів про співпрацю між Центром професійного розвитку педагогічних працівників та закладами загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Кам’янець-Подільської міської територіальної громади.

20.09.2021

Всебічний розвиток та функціонування української мови як державної в роботу класного керівника

20 вересня консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Жанна Кучерява ознайомила спільноту класних керівників із Концепцією Державної цільової національно-культурної програми забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя на період до 2030 року.

20.09.2021

Сходинками самоосвіти - до професійного зростання

Один із показників професійної компетентності будь-якого фахівця, зокрема й педагога, є прагнення до зростання та самовдосконалення. До того ж сучасність потребує від фахівців професіоналізму, мобільності, здатності до творчого використання нової інформації на практиці.

16.09.2021

Організація навчання осіб з ООП у закладах загальної середньої освіти у 2021-2022 н.р.

Інклюзивне навчання – це комплексний процес забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами шляхом організації їх навчання у закладах загальної середньої освіти з урахуванням індивідуальних особливостей. Сьогодні, 14 вересня, консультант ЦПРПП Жанна Кучерява провела онлайн-консультацію щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти у 2021-2022 навчальному році.

14.09.2021

Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти

Сьогодні, 14 вересня, консультант ЦПРПП Людмила Осадчук провела онлайн-консультацію для вихователів-методистів ЗДО "Розставимо акценти у розділах Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти".

14.09.2021