Анонси

22.06.2021

Вебінар для учителів суспільних дисциплін «Критичне мислення: базові методики».
10:00
Чорненький О.В.

24.06.2021

Консультпункт для шкільних бібліотекарів «Сучасні підходи до створення нової моделі бібліотеки інформаційно-ресурсного центру закладу загальної середньої освіти»
13:00
Лівіцька С.В.

Онлайн-консультація для спільноти педагогів ЗЗСО, які працюють з дітьми з ООП «Топ -15 корисних ресурсів для самоосвіти»
13:00
Кучерява Ж.М.

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ
ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Критичне мислення на уроках суспільних дисциплін

"Навчання без міркування – марна праця", - такими словами давньокитайського філософа Конфуція розпочався вебінар для учителів суспільних дисциплін "Критичне мислення: базові методики", який провів Олександр Чорненький, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

22.06.2021

Зі святом Останнього дзвоника!

Сьогодні, 17 червня, для освітянської спільноти Кам’янець-Подільської міської територіальної громади завершується 2020-2021 навчальний рік. Для випускників - це фініш шкільного життя, але, як написала відома українська поетеса Ліна Костенко: "… і кожен фініш – це, по суті, старт"!

17.06.2021

Консультпункт для вчителів біології

Реформування галузі освіти, реалізація Концепції Нової української школи вимагають нових підходів до викладання природничо-математичних дисциплін. 16 червня консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Анжела Новікова провела онлайн-консультацію для професійної спільноти вчителів біології за темою "Дистанційне навчання".

16.06.2021

Медіаграмотність - виклик для освітянської спільноти

Сьогодні кожен із нас сам собі журналіст та контент-мейкер – ми створюємо та коментуємо дописи у соцмережах, охоче постимо відео й фотографії. Але чи все ми робимо правильно? Відповідь на це запитання шукали педагоги-позашкільники та керівники гуртків ЗЗСО під час вебінару "Сучасні практики впровадження медіаграмотності на заняттях гуртків".

16.06.2021

Проєктне навчання у викладанні суспільних дисциплін

Дедалі більш актуальним в освітньому процесі стає використання в навчанні прийомів і методів, які допомагають формувати вміння самостійно здобувати нові знання, збирати необхідну інформацію, висувати гіпотези, робити висновки. В останні роки цю проблему вирішують через організацію проєктної діяльності.

15.06.2021

Новому часу – нові технології навчання

Вчителі професійної спільноти початкових класів Кам’янець-Подільської міської територіальної громади 15 червня стали учасниками вебінару "Використання технологій дистанційного навчання в початковій школі".

15.06.2021